Perinteinen jäsenkorjaus

Klikkaamalla karttaa avautuu maakuntakohtainen hoitajasivu.

PERINTEISIKSI JÄSENKORJAAJIKSI VALMISTUNEET

Liukkonen Lauri, Haapavesi, 040 038 2812
Viimeisin täydennyskoulutus: 6/2022

Niiranen Kaisu, Ylivieska, 050 563 3255
katervak@hotmail.com
Luontaishoitola Kaisu Niiranen
Viimeisin täydennyskoulutus: 8/2021

Ylikoski Reeta, Nivala, 050 582 2141
helmikka@kotinet.com
Helmikkä
Viimeisin täydennyskoulutus: 8/2020

Kariniemi Vesa, Ylivieska ja Sievi, 050 531 6577
Viimeisin täydennyskoulutus: 8/2020

Junttila Taina, Oulu, 040 028 4585
Viimeisin täydennyskoulutus: 8/2019

Kitinoja Eero, Siikajoki, 040 068 5856
Hieronta ja Jäsenkorjaus Eero Kitinoja
Viimeisin täydennyskoulutus: 3/2016

Aitto-Oja Santra, Nivala, 044-3342 644
santra.aittooja@gmail.com
Ajanvaraus netissä: vello.fi/sarana
Viimeisin täydennyskoulutus:

Hintsala Alli, Ylivieska, 040 743 7479
alli.hintsala@gmail.com
Allisiini
Viimeisin täydennyskoulutus:

Korkatti Vuokko, Kärsämäki, 040 961 2667
Viimeisin täydennyskoulutus:

Rentola Mirka, Sievi, 045 124 9877
Viimeisin täydennyskoulutus:

Kivirinta Marjut, Nivala, 044 256 9885
Viimeisin täydennyskoulutus:

Pelo Pirjo, Nivala, 040 772 7039
pirjo.pelo@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus:

Pietarila Jaana, Nivala, 040 726 1076
jaana.pietarila@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus:

Ylikoski Eveliina, Nivala, 040 070 6321
e.hiltula@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus:

Kamula Johanna, Ylivieska, 040 719 2136
kamulajohanna@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus:

Niiranen Matti, Ylivieska, 045 122 3470
matti.niiranen@gmail.com
Yhteydenotot klo 16 jälkeen.
Viimeisin täydennyskoulutus:

Palola Maaria, Ylivieska ja Alavieska, 044 254 8271
maaria-93@hotmail.fi
Maarian Hierontapiste
Viimeisin täydennyskoulutus:

Sorvisto Maria, Ylivieska, 044 522 8612
SoMa-Terveys/
Viimeisin täydennyskoulutus:

Goman Marita, Pattijoki, 040 591 6714
makiapaikka@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus:

Hänninen Leo, Raahe, 050 524 4665
hanninen.leo70@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus:

Koskela Minna, Oulainen, 044 302 6615
minnakoskela8@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus:

Koskela Salla, Sievi, 040 412 9414
salla.koskela94@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus:

Törmälä Hilkka, Ylivieska, 040 557 0387
hilkkat04@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus:

Kankaanpää Mikko, Sievi, 050 523 4636
kankaanpaa.mikko@gmail.com
Facebook: Mikko Kankaanpää
Viimeisin täydennyskoulutus:

JATKOTASON SUORITTANEET

Kariniemi Susanna, Ylivieska, 050 531 6577
Hoitola Susan
Viimeisin täydennyskoulutus: 8/2020

Björkbacka Marika, Ylivieska, 044 299 6950
marikah391@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus: