Perinteinen jäsenkorjaus

Klikkaamalla karttaa avautuu maakuntakohtainen hoitajasivu.

PERINTEISIKSI JÄSENKORJAAJIKSI VALMISTUNEET

Huikari Sirpa, Pihtipudas, 040 059 7043
sirpa.huikari@gmail.com
Kunto-Siti
Putaan kunto-SiTi ky
Viimeisin täydennyskoulutus: 4/2023

Meriläinen Minna, Kinnula, 040 564 8239,
minna.merilainen@wippies.fi
Viimeisin täydennyskoulutus: 4/2023

Lakonen Anu, Saarijärvi, 044 065 8182
anu.lakonen@gmail.com
Konttikorven hoidot
Viimeisin täydennyskoulutus: 11/2022

Keisala Ulla, Multia, 040 032 3816
Viimeisin täydennyskoulutus: 6/2022

Sagulin Eija, Multia, 050 361 9741
eija.sagulin@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus 6/2022

Sagulin Pekka, Multia, 045 639 1974
Viimeisin täydennyskoulutus 6/2022

Jeulonen Hannu, Kinnula, 040 565 9712
Viimeisin täydennyskoulutus: 8/2021

Putkonen Marita, Jyväskylä, 050 543 8269
marita.putkonen1@gmail.com
Viimeisin täydennyskoulutus: 6/2021

Vähäkoski Nina, Jyväskylä, 040 771 5550
Hoitohuone Nokomis
Viimeisin täydennyskoulutus: 6/2021

Nieminen Päivi, Jämsä (Jämsänkoski), 040 837 5580
Viimeisin täydennyskoulutus: 3/2019

Selin-Nieminen Leena, Jämsä, 040 587 0193
Viimeisin täydennyskoulutus: 3/2019

Karhulahti Marjo, Jyväskylä (Tikkakoski-Nyrölä), 040 569 7156
Jäsenkorjaamo Marjo
Viimeisin täydennyskoulutus: 3/2019

Peltonen Juha, Jyväskylä (Tikkakoski) ja Laukaa, 040 075 8860
TehoTikka
Viimeisin täydennyskoulutus: 8/2016

Piispanen Kirsi, Karstula, 0405093263
Viimeisin täydennyskoulutus:

Lahtinen Paula, Jyväskylä (Ylä-Myllyjärvi), 050 322 6661
paula.lahtinen@hoitopaukku.com
Hoitopaukku
Viimeisin täydennyskoulutus:

Möttönen Kati, Jyväskylä (Puuppola), 040 567 4910
Viimeisin täydennyskoulutus:

Pekkala Seppo, Äänekoski, 044 309 4939
seppo@natumer.fi
Viimeisin täydennyskoulutus:

Lintula Sami, Saarijärvi, 040 844 0449
Viimeisin täydennyskoulutus:

Väisänen Elina, Jyväskylä, 040 550 1395
ellu@eloellu.fi
Ekohieromo EloEllu
Viimeisin täydennyskoulutus: